PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

6. Platba předem - Objednané zboží odesílá Prodávající do 2 dni po připsání dané částky na účet. Pokud platí Kupující poštovní složenkou informuje Prodávajícího v poznámce u objednávky, platbu složenkou není Prodávající schopen přiřadit k objednávce. Uvedené podmínky platí při volbě přepravy v rámci České republiky.

7. Prodávající zasílá zásilky do České republiky a Slovenska. Prodávající zasílá zboží i do jiných zemí. Objednávku si Kupující rovněž může vyzvednout po telefonické dohodě ve výdejně objednávek PlazmaLab v Praze.

8. V případě, že nebudeme schopni vybavit Vaši objednávku a to zcela, nebo z části, budeme Vás kontaktovat e-mailem či telefonicky.

9. CZ osobní odběr - Zásilkovna - Objednané zboží odesílá Prodávající do 2 dni po provedení platby předem. Uvedené podmínky platí při volbě přepravy v rámci České republiky.

10. Osobní odběr na sklad PlazmaLab, U Havlíčkových sadů 5, Praha 2, 120 00 - 0 Kč - Kupující může zvolit osobní vyzvednutí na pobočce. Tento způsob předání objednávky je zdarma. V tomto případě nejsou účtovány žádné poplatky za zvolený způsob platby (platba předem, platba hotově, platba kartou). Kupující je předem informován o tom, kdy je možné objednávku vyzvednout a to e-mailem, sms zprávou nebo telefonicky.

11. SK/P/H/R platba předem - 119 Kč (s DPH) (Rumunsko 129 Kc) -  Objednané zboží odesílá Prodávající nejpozději do 2 dni po provedení platby předem. Uvedené podmínky platí při volbě přepravy v rámci Slovenské republiky.

12. SK/P/H/D osobní odběr - Zásilkovna - 79 Kč (s DPH) - Objednané zboží odesílá Prodávající nejpozději následující pracovní den po provedení platby předem. Při volbě platby při převzetí neprodleně, nejpozději do 2 dni. 

13. Dobírka - platba při převzetí - 

Osobní odběr - Zásilkovna 27 Kč (s DPH)

Best Delivery Solution - Doručení na adresu 35 Kč (s DPH)

Česká Pošta - 48 Kč (s DPH)

 Uvedené podmínky platí při volbě přepravy v rámci České republiky.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Nebo Reset password